KURUMSAL

2004 yılında aile şirketi olarak kurulan firmamız, halen aile şirketi yapısıyla hızlı hareket edebilen, işine önem veren, müşterilerini sadece "maddi bir obje" olarak görmeden Yönetim Kurulu ve çalışanları ile 12 yıldır aralıksız siz değerli tüketici dostlarımıza hizmet vermektedir.

Bu doğrultuda firmamız gelişen ve değişen dünya şartlarını müşteri isteklerini kendi bilgi ve deneyimlerinide bir araya getirerek bu yeni web sitemizi siz değerli tüketicilerimizle buluşturmanın heyecanını yaşamaktayız.

Takdir edersiniz ki yapılarda belki bir ere alınacak olan Çelik Kapıların uzun yıllar sağlam ve sağlıklı kullanılabilmesi için belirleyici şeyler kilit sistemi, metal aksam, ahşap ve aksesuarlarıdır.  Biz Oves ailesi olarak tüketicilerimizin can ve mal güvenliğini koruyacak olan ürünlerinde bilinçli ve parasına değer vere tüketicilerin arayacağı kalite ve standarları sağlamaya özen göstermekteyiz.

Topluma ve insan emeğine saygı duyarak hazırlanmış olan bu çalışmalarda emeği geçen tedarikçilerimize, çalışanlarımıza ve kıymetli önerileri ile katkıda bulunan bütün müşterilerimize minnettarız.

Saygılarımızla,

Kalite Kapınızda

TOP